KONST / Litografier / Färglitografi 13272386
nr 1327 2386
Bertil Almlöf
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 14/350. Motivet: 19x27 cm
Bertil Almlöf, svensk målare född i Linköping 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:44:38
17/5 18:19:13
100 kr
18/5 19:39:38